Закінчення підтримки Windows XP!
Корпорація Майкрософт надавала підтримку Windows XP протягом останніх 12 років. Але тепер прийшов час – і для нас, і для наших партнерів із постачання обладнання та програмного забезпечення – вкладати кошти в розвиток більш сучасних технологій, щоб і надалі дивувати вас новинками. Отже, технічна допомога щодо Windows XP більше не надається, включно з автоматичними оновленнями, які допомагають захистити комп’ютер.
Крім того, уже не можна буде завантажити програму Microsoft Security Essentials для Windows XP. Якщо Microsoft Security Essentials інстальовано, ви ще деякий час отримуватимете оновлення сигнатур програм захисту від зловмисного програмного забезпечення. Однак необхідно пам’ятати, що захист від зловмисних програм за допомогою Microsoft Security Essentials (або іншого антивірусного програмного забезпечення) неефективний на комп’ютерах, які не отримують останні оновлення безпеки. Це означає, що використання операційної системи Windows XP не гарантує безпеку й не виключає зараження.

Що трапиться, якщо продовжити використання Windows XP?
Якщо ви продовжите використовувати Windows XP після закінчення підтримки цієї версії, ваш комп’ютер працюватиме як і раніше, але стане вразливішим до вірусів та інших небезпек. Закінчено також і підтримку Internet Explorer 8, отже використання цієї версії браузера для пошуку в Інтернеті на комп’ютері під керуванням Windows XP пов’язане з підвищеною небезпекою. Крім того, багато виробників продовжують оптимізувати обладнання та програмне забезпечення для роботи з новішими версіями Windows, тому можна очікувати, що дедалі більше програм і пристроїв не працюватимуть із Windows XP.
Що означає закінчення підтримки Windows?
Для версії Windows, підтримка якої завершилася, більше не надаватимуться оновлення програмного забезпечення через службу Windows Update. До таких оновлень належать і оновлення системи безпеки, що допомагають захистити комп’ютер від шкідливих вірусів, шпигунських та інших програм, створених зловмисниками, які можуть викрасти вашу особисту інформацію. Служба Windows Update також інсталює останні оновлення для програмного забезпечення, щоб зробити роботу Windows якомога надійнішою. Серед них – драйвери для обладнання та інші важливі компоненти.
Дати завершення підтримки
Нижче наведено дати завершення підтримки комп’ютерів під керуванням Windows XP та Windows Vista без останніх пакетів оновлень.
Підтримка Windows XP закінчилася 8 квітня 2014 р.
Підтримка Windows Vista з пакетом оновлень 1 завершилася 12 липня 2011 р. Щоб і надалі отримувати підтримку, інсталюйте пакет оновлень 2 для Windows Vista.
Підтримка Windows Vista без пакетів оновлень завершилася 13 квітня 2010 р. Щоб і надалі отримувати підтримку, інсталюйте пакет оновлень 2 для Windows Vista.
Якщо версія Windows, якою ви користуєтеся, ще підтримується, завжди інсталюйте найновіші оновлення або пакети оновлень для Windows. Завантажити й установити ці пакети оновлень можна за допомогою служби Windows Update.

Windows продовжуватиме роботу
Навіть якщо ви використовуєте версію Windows XP або Windows Vista без пакетів оновлень, Windows буде й надалі запускатися та працювати.
Щоб отримати докладніші відомості про політику підтримки продуктів, див. статтю Запитання/відповіді про політику життєвого циклу підтримки Microsoft.


12 січня 2015 року заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський в студії Телеканалу новин «24» розповів про реформування освітньої галузі, навчання на окупованих територіях та автономію ВНЗ

 

 

Міністерство освіти та науки України рекомендує Zillya! Антивірус

 

Про програму Програму «Захистимо майбутнє» розроблено з метою забезпечити на безкоштовній основі надійний захист комп’ютерів та локальних мереж навчальних закладів України від вірусів та інших кіберзагроз шляхом використання ліцензійного антивірусного ПЗ вітчизняної розробки. Учасники програми Учасниками партнерської програми можуть стати навчальні заклади всіх типів державної та комунальної власності (дошкільні, середні, позашкільні, професійно – технічні, вищі, заклади післядипломної освіти та для громадян, які потребують соціальної допомоги та реабілітації).

Програмне забезпечення для захисту Zillya! Антивірус для Бізнесу – програмний продукт, призначений для захисту комп’ютерів користувачів, в локальній мережі організації від шкідливого програмного забезпечення. Зазначимо, що використання Zillya! Антивірус для бізнесу можливе за наявності у закладі не менше 5-ти комп’ютерів, які знаходяться в локальній мережі. Термін користування програмним забезпечуванням складає 12 місяців.


 

Про передплату видання 

 

Надсилаємо до відома та відповідного реагування лист Львівської обласної ради від 10.11.2014 № 1251 щодо передплати часопису „Артклас“.

    Начальник відділу                                                           М.В.Білецька     

 

 

Всеукраїнський щоквартальний освітньо-мистецький передплатний часопис «Артклас» (передплатний індекс – 09636) у 2015 році продовжує видавати науково-мистецькі серії: «Художня культура України» («Мойсей українського духа й культури” у 1-2 кварталах); («Галицько-Волинське князівство» у 3 кварталі) та«Розвиток образного мислення Особистості» («Тисячі дитячих шедеврів» у 4 кварталі).

Серія: Художня культура України

«Мойсей українського духа й культури».  До створення видання «Мойсей українського духа й культури» запрошені науковці Львівського архіву, Національного музею у Львові ім. А. Шептицького, Львівського національного університету ім. І. Франка, Львівської національної академії мистецтв, Інституту українознавства НАН України, Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Інституту народознавства НАН України, Львівського католицького університету, родина Шептицьких з Польщі.

Книга 1. Вселенська постать Андрея Шептицького.

У виданні використані архівні документи, монографії та наукові дослідження життя та багатогранної місійної, благодійної та пастерської діяльності Митрополита Андрея.

Книга проілюстровані портретами українських Митрополитів з їх життєписом, живописними творами Митрополита Андрея та його матері Графині Софії, скарбами образотворчості зі збірки Національного музею у Львові ім.А.Шептицького.

Книга 2. Роль Митрополита Андрея Шептицького у розвої національної культури та державності

У виданні використані наукові праці та монографії вчених та дослідників.

Друга книга проілюстрована шедеврами українського мистецтва, з архівів художньо-меморіального музею Олекси Новаківського (філіалу Національного музею у Львові ім.А.Шептицького) та приватних збірок, творами учнів Олекси Новаківського та художниками, які були дорогі серцю Митрополита.

Серія: Художня культура України  – «Галицько-Волинське князівство»

У виданні використані монографї та історичні дослідження учених Львівського національного університету ім. І. Франка, Інституту українознавства НАН України, Львівської національної академії мистецтв. Книга ілюстрована шедеврами мистецтва Галицько-Волинської доби.

Серія: Розвиток образного мислення Особистості

Тисячі дитячих шедеврів

Виходить на базі часопису «Артклас» у четвертому кварталі 2015 р.

Європейська методика розвитку творчої особистості дитини, програми та проекти ЛДШНМ. 

Просимо підтримати передплату (передплатний індекс 09636) культурно-освітнього часопису «Артклас» на 2015 р.

Оскільки видання «Мойсей українського духа й культури» у передплаті часопису «Артклас» на 2015 рік щоквартально становить 123.00 грн., в той час як його собівартість  понад 300.00 грн.

Року Митрополита Андрея у 2015 році присвячена серія видань Всеукраїнського освітньо-мистецького часопису «Артклас», на базі якої видається мистецька науково-історична праця «Мойсей українського духа й культури» у двох книгах: «Вселенська постать Митрополита Андрея Шептицького» та «Роль Митрополита Андрея у розвої національної культури і державності».

Книга 1. Вселенська постать Андрея Шептицького

У виданні використані архівні документи, монографії, наукові дослідження життя й багатогранної місійної, екуменічної, благодійної та пастерської діяльності Митрополита Андрея. Книга ілюстровані портретами українських Митрополитів з їх життєписом, живописними творами Митрополита Андрея та його матері графині Софії, скарбами образотворчості зі збірки Національного музею у Львові ім. А. Шептицького.

Книга 2. Роль Митрополита Андрея у розвої національної культури і державності

У виданні використані наукові праці, монографії вчених і дослідників. Книга ілюстрована шедеврами українського мистецтва, з фондової збірки ЛНМ, архівів художньо-меморіального музею Олекси Новаківського, приватних збірок, творами учнів Олекси Новаківського та художниками, які були дорогі серцю Митрополита.

До створення цих видань запрошені науковці Львівського архіву, Національного музею у Львові ім. А. Шептицького, Львівського національного університету ім. І. Франка, Львівської національної академії мистецтв, Інституту українознавства НАН України, Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Інституту народознавства НАН Україна, родина А. Шептицького у Польщі.

З повагою,                                                                                                   Головний редактор п. Ольга Михайлюк                                                         Тел.: +38 (067) 843 97 67                                                                             E-mail:mihajluk@gmail.com