У нашій школі працює волонтер Корпусу Миру Katherine Nierman, яка допомагає нашим учням якісно вивчати англійську мову. Ось що Katherine  розповідає про себе та свою сім'ю:

Ми вирішили більш змістовно розпитати Тетяну Миколаївну Недопьокіну , заступника директора по навчально-виховній роботі про співпрацю Нашої школи з Корпусом Миру:

-Тетяно Миколаївно, розкажіть, будь ласка, що це за організація і чим вона займається в Україні?

-Корпус Миру є американською урядовою організацією, яка сприяє зміцненню миру і дружби між людьми різних національностей і культур. В Україні Корпус Миру налагоджує співпрацю з навчальними закладами, які прагнуть розширити свої знання про американську культуру, методи діяльності учбових закладів США та допомогти американцям більше дізнатися про Україну, її культуру і українців.

- А наша школа коли стала співпрацювати з Корпусом Миру?

-11 грудня 2013 року була підписана Угода між Корпусом Миру США в Україні та Христинівською спеціалізованою школою І-ІІІ ст.№1 ім.О.Є.Корнійчука  про співпрацю в рамках Проекту навчання англійської мови.

Метою проекту є забезпечити за участі волонтера якісний рівень викладання англійської мови, ріст навчальних досягнень учнів з англійської мови, підвищити рівень професійної майстерності вчителів.

- Тетяно Миколаївно, як саме Корпус Миру допомагає Вам  підвищувати свою педагогічну майстерність?

-У серпні 11-14 у Києві була була учасником тренінгу «Розвиток лідерських якостей» організованих працівниками Корпусу Миру. У результаті створила у школі клуб «Лідер» для старшокласників, щоб розкрити учнів ,як особистостей, як справжніх лідерів.

- Розкажіть , будь ласка, про відзнаку , яку Ви отримали від Корпусу Миру.

-У жовтні цього року отримала сертифікат Корпусу миру за співпрацю та підтримку волонтера Корпусу Миру у важкий для для України час.