Реалізовуючи проект «Обдарована дитина»,учителі школи працюють над розвитком інтелектуальних та творчих здібностей учнів. З цією метою створено та частково реалізовано програму навчання та виховання обдарованих дітей та молоді «Шлях до зірок».

    У 2013 -2014 році на базі шкільного НПУ «Сузір’я» створено філію районного відділення МАН, розпочато роботу секцій «Юний дослідник» та «Англійської мови». 

Переможці районних олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 н.р.

П.І. учня

Клас

Предмет

Місце

Учитель

  1.  

Франчук Олександр Євгенійович

11

астрономія

ІІ

Черчук Н.В.

  1.  

Горобець Олександр Іванович

11

астрономія

ІІ

Черчук Н.В.

ІКТ

ІІ

Кулеша О.М.

фізика

ІІ

Сапун Н.Л.

географія

ІІІ

Семенова Г.О.

  1.  

Єременко Богдана Миколаївна

10

астрономія

ІІІ

Черчук Н.В.

  1.  

Кошовий Владислав Петрович

11

ІКТ

ІІІ

Ніколайчук О.В.

фізика

ІІ

Сапун Н.Л.

  1.  

Карпов Іван Борисович

6

математика

ІІ

Кривулько О.В

  1.  

Царук  Владислав Андрійович

6

математика

ІІІ

Кривулько О.В

  1.  

Бондарчук Євгеній Вікторович

9

математика

ІІІ

Падагуц О.Д.

  1.  

Шагаєва Вікторія Вікторівна

9

фізика

ІІІ

Сапун Н.Л.

укр. мова та

література

ІІІ

Грабовенко Н.М.

 

географія

ІІ

Валюк Л.В.

  1.  

Суворова Валерія Валеріївна

7

фізика

ІІІ

Черчук Н.В

  1.  

Ісакова Лада Валентинівна

10

укр. мова та

література

ІІІ

Мельник Н.М.

історія

ІІІ

Вітюгова Н.В.

екологія

І

Рибачок Н.Б

біологія

І

Рибачок Н.Б

правознавство

ІІІ

Вітюгова Н.В.

  1.  

Лавренюк  Вікторія

Олександрівна

9

біологія

ІІ

Рибачок Н.Б

англ. мова

І

Недопьокіна Т.М.

  1.  

Нестеренко Аліна Ігорівна

9

біологія

ІІ

Рибачок Н.Б

  1.  

Вараниця Максим Вікторович

8

географія

І

Валюк Л.В.

  1.  

Діскаленко Анастасія

Сергіївна

10

географія

ІІ

Семенова Г.О.

англ. мова

ІІІ

Габрид К.І

  1.  

Лабунець Тетяна Дмитрівна

11

англ. мова

І

Недопьокіна Т.М.

  1.  

Харченко Анна Сергіївна

9

англ. мова

ІІ

Кормільцева О.З.

  1.  

Бурлака Діана Василівна

10

англ. мова

ІІ

Когут М.С.

  1.  

Кулібаба  Олександра Євгеніївна

8

англ. мова

ІІІ

Габрид К.І