1. ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ

  Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. На цьому святі зустрічаються колишні учні, випускники рідної школи. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

 

 

 

 

 

2. КОНКУРС "ФАНТАЗІЇ ОСЕНІ"
Традиційне свято, одне з найяскравіших свят у школі. Воно проходить наприкінці жовтня. Усі класи роблять експозиції з натуральних природних матеріалів - листя, квіти, овочі, фрукти, кора дарев тощо. Роботи виставляються у актовій залі. Поруч - тематична газета яскравих осінніх кольорів. Цього дня школа сяє барвами осені.
Наприкінці дня представники комісії  оцінюють роботи. Переможці отримують символічні призи та дипломи.

 

 

3. ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ
Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні під керівництвом Шкільного Парламенту. Зранку 11 класники та усі бажаючі учні зустрічають вчителів привітаннями та квітами. Весь день проходить дуже яскраво. Цього дня члени Шкільного Парламенту зі складу учнів старшої школи допомогають вчителям проводити уроки у молодших класах, дають завдання, перевіряють його виконання (під наглядом вчителя). Кожен може спробувати себе у ролі вчителя! Після уроків проходить святковий концерт за участі ансамблю Весна.  

 

 

4. ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК
Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

5. НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ
Це найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.
А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.
А на наступний день - настають зимові канікули.

6. СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА
Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України та Прапор Козацької сотні і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.«Дорогі діти, шановні батьки, гості, дорога наша велика шкільна родино! Ми зібралися сьогодні на урочисту лінійку, на якій пролунає срібний дзвоник. Він сповістить всіх учнів про закінчення ще одного навчального року, а для випускників – в останнє шкільний дзвоник задзвенить. Радістю і сумом світяться очі наших випускників. Ми з особливим трепетом і хвилюванням чекаємо вас…» - з таких слів розпочинається свято останнього дзвоника на святково прикрашеному шкільному подвір"ї нашої школи.

 

 

7. ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР
Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки, друзі.
Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

 

 

 

 

8. ПІДНЯТТЯ ПРАПОРА

З нового навчального року у нас з"явилася нова традиція. Кожного понеділка , перед першим уроком , під урочисте звучання гімну школа піднімає стяг. 

 

 

 

 

 

9. ПОСВЯТА В КОЗАКИ

З минулого 2012-2013 н.р. наша школа має нову традицію. Гарматюк Володимир Сергійович, підполковник, учитель курсу "Захист Вітчизни",організував на базі нашої школи Христинівську сотню ім. Івана Гонти. Володимир Сергійович - осаул сотні.До Дня Українського козацтва, 14 жовтня ,посвячуюють десятикласників : хлопців у козаки , дівчат у Берегині,а учнів 4-х класів у козачата.

На території школи був встановлений пам"ятний знак .