Головна » 2017 » Жовтень » 27 » Зустріч з батьками майбутніх першокласників
22:26
Зустріч з батьками майбутніх першокласників

Сьогодні‚ 27 жовтня‚ у актовій залі нашої школи відбулась зустріч з батьками майбутніх першокласників. Перед гостями виступили шкільний музичний,вокальний та хореографічний ансамблі.

Відкрила збори директор школи Лариса Олександрівна, яка ознайомила присутніх з порядком проведення дійства.

Запрошенні мали змогу переглянути фільм-візитівку школи.

Заступник директора з навчально-виховної роботи початкової ланки нашої школи Людмила Василівна Віхарєва розповіла батькам про особливості навчання у першому класі 2018 року.

Цікавим був виступ заступника директора з навчально-виховної роботи іноземної кафедри Тетяни Миколаївни Недопьокіної , яка тільки-но повернулась із США, де мала виступ у Конгресі. Тетяна Миколаївна поділилась враженнями з батьками та вмотивувала присутніх до активного вивчення англійської мови: "Якщо Ви знаєте англійську мову, не має різниці - якої національності, народності перед вами співрозмовник - Ви не будете голодним та нещасним, Вас зрозуміють та допоможуть у скруті. Ви матимете змогу працювати там, де захочете - кордони відкриті! Знання англійської мови на сьогодні просто життєво необхідна річ."

Практичний психолог Добринська Ірина Валеріївна зачитала правила вступу до нашої школи та дала батькам поради до підготовки дітей до вступного тестування.

Завершило зустріч з батьками знайомство з майбутніми класними керівниками 1-х класів 2018-2019 навчальних років, які презентували себе у невеличких відео-візитках 

Пропонуємо Вам переглянути виступ хореографічного ансамблю

 

Переглядів: 169 | Додав: valya | Теги: зустріч з батьками у сш№1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar