Головна » 2017 » Квітень » 12 » Запобігти. Врятувати. Допомогти.
16:07
Запобігти. Врятувати. Допомогти.

10 квітня у нашій школі була проведена Всеукраїнська громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Співробітники Христинівського РВ УДСНС України у Черкаській області зустрілися з школярами, щоб нагадати кожному про важливість професія рятувальника, розповісти про історію створення пожежної охорони, показати техніку та обладнання, яке використовується при ліквідації пожеж та будь-яких інших надзвичайних ситуаціях, а також навчити дітей не потрапляти до небезпечних ситуацій, як не розгубитися та прийняти єдине вірне рішення у разі небезпеки.
Головним завданням проведення акції є ознайомлення дітей з основами пожежної безпеки, роз’ясненням правил безпеки життєдіяльності та популяризації професії рятувальника, адже ця професія досить складна і небезпечна. Рятувальники ознайомили присутніх з пожежною технікою, розповіли про пожежі які їм приходилося приборкувати на протязі року. Нагадали про важливість дотримання правил безпеки та навчили як потрібно діяти в разі небезпеки. Дозволили дітлахам приміряти на собі пожежне спорядження та посидіти за кермом автомобіля.
Цього дня організатори акції ще раз довели, що бійці ДСНС вміють не лише ліквідовувати надзвичайні події, а й дарувати дітям знання з безпеки життєдіяльності разом зі святковим настроєм. Учнівський та педагогічний колективи дуже вдячні рятувальникам за цікаве та пізнавальне заняття, за довготривалу співпрацю у вихованні та навчанні дітей. 

Ви можете переглянути фото у нашому альбомі.

Переглядів: 26 | Додав: valya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar