Головна » 2017 » Травень » 10 » Запам'ятайте нас такими!
15:05
Запам'ятайте нас такими!

"Дуже скоро пролунає останній дзвоник й настане випускний бал – останнє шкільне свято для нас, випускників. А згодом ми вже будемо самостійними людьми, незалежними від учителів, уроків, бо школа - позаду. Але ще довго подумки ми будемо з нею, бо тут прожили 11 років свого життя. Хіба вона може забутися – школа? Все. Школа закінчена.
Уроків більше ніколи не буде. Дивне таки слово «ніколи». Все буде: інститут, сім'я, діти, робота, а от школи вже не буде. І дитинства вже не буде.
Так, нам є про що згадати в цей вечір
Наприклад, як вчилися ... або не навчалися.

Невже все це закінчиться сьогодні? І більше ніколи не повториться?"
Мабуть, багато хто з випускників нашої школи думав саме так, готуючись до свого останнього шкільного вечора "Запам'ятайте нас такими".

Незабутній вечір - веселий, трішки сумний, по-родинному теплий, відбувся у актовій залі нашої школи 5 травня. Присутні батьки, вчителі, учні зустрічали на сцені героїв свята - колективи 11-А, Б, та 11 -В класів і переглянули разом серіал їхнього шкільного життя, довжиною в 11 років.

І що ж тепер далі? А далі вирушайте у самостійне плавання. Ми висаджуємо вас у відкритому морі і кажемо: «Привіт! Далі пливіть самі, без нас». Що поробиш? Ви давно мріяли, щоб вас відпустили у вільне плавання. Отже, вперед – і не озирайтеся. Але пам'ятайте про нас, згадуйте добрим словом, хоча б інколи.. А ми запам'ятаємо вас такими!

 

Переглядів: 95 | Додав: valya | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar