Головна » 2018 » Травень » 14 » З ювілеєм, рідна школо!
16:51
З ювілеєм, рідна школо!

Пам’ятаєш, як все починалось?

Все було уперше і знов.

Будували школу

Вона називалась Віра, Надія, Любов!

Саме Віра, Надія, Любов супроводжувала учнів та педагогів нашої школи протягом 90-а років.

І сьогодні ювілей Христинівської спеціалізованої школи №1 ім О Є Корнійчука гостинно відкриває свої двері, зустрічаючи своїх випускників різних років, почесних гостей, педагогів-ветеранів педагогічної ниви.

Коли людина ступає за шкільний поріг, майбутнє манить і тривожить її. А іноді так хочеться озирнутись, щоб знову і знову відчути себе в теплій атмосфері школи. І така нагода випала сьогодні всім, хто причетний до цієї ювілейної дати.

Червоною доріжкою проходили випускники різних років. Зовсім юні і ті, чиї голови посріблила сивина. Щоб залишити в пам’яті цю мить, на подвір’ї школи пройшла фотосесія усіх гостей закладу.

А потім – екскурсія по школі, яку провели учні старших класів. Кабінети, коридори, спортивні зали – все таке знайоме, рідне, а разом з тим давно забуте.

Кожен із гостей мав змогу поринути у дитинство та юність , відчути себе безтурботним, щасливим, сповненим мрій та надій.

Всі запрошені мали можливість переглянути виставки поробок учнів, батьків, вчителів, пригадати історію школи, що відображена на стендах, поспілкуватись, зустрітися з однокласниками та пригадати учителів, які їх навчали.

Святкові урочистості перенеслися в актову залу, де в теплій невимушеній атмосфері відбулася зустріч різних поколінь. Свято почалося гімном школи у виконанні дитячого хору, під керівництвом Лизун Наталії Миколаївни. Слова гімну написав директор школи Криницький Віталій Іванович, засновник зразкової літературної студії «Зернятко», музику – Лизун Н. М.

Першою виступила директор школи Трясучкіна Л. О., яка назвала імена багатьох випускників школи, які прославили її в різних сферах діяльності. Ці люди стали відомими не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

З 90-річчям учнів та педагогів закладу привітали та вручили цінні подарунки керівники району, міста. Це голова райдержадміністрації Денисюк Л. М., міський голова Наконечний М. М., методист відділу освіти Мислюк А. Д.

Після перегляду відеофільму про школу, до слова запрошуються гості : Раханьський А. В. Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС з перших днів.

Член пленуму з присудження Державних премій України (1982-1992). З 1996 — член постійної комісії Верховної Ради України в Парламентській асамблеї Ради Європи (заступник голови делегації), голова комітету ПАРЄ з питань науки і технологій (з лютого 2000). Член Регіональної ради від України в Європейському комітеті «Парламентарі світу і проблеми ХАБІТАТ» (з березня 2000). Керівник депутатської групи у Верховній Раді України з міжпарламентських зв'язків з Республікою Корея. Координатор народних депутатів від Автономної Республіки Крим почесний презедент місії ПАРЄ ОБСЄ. Член-кореспондент АІНУ (1994), Міжнародної академії інформаціології при ООН (2002). Почесний доктор Азербайджанського університету народного господарства (2001).

А також дочка одного з перших директорів школи, Нещадима Івана Андроновича – Нещадим Тамара Іванівна, директор школи (1985-2014) Січкар Валентина Іванівна, директор Христинівської міської школи мистецтв Фесянова Світлана Анатоліївна, колишній педагог школи Бойко Олена Дмитрівна.

Присутні гучними оплесками вітали представників різних професій: науковців, спортсменів, військових, лікарів, учителів, хліборобів, залізничників…

В дарунок їм звучали пісні, у виконанні випускників минулих років : Розсади О., Фесянова І., Городничого Є., Лизун Н. М., запальне «ча-ча-ча» та шкільний вальс від Капітана О. та Лісняк А.

В святковій програмі взяли участь учительський ансамбль «Любава», хореографічний ансамбль «Весна».

Закінчився святковий концерт художнім виступом лауреата міжнародного конкурсу оперних співаків Федоренка О. Весь зал стоячи аплодував, підхопивши пісню «Родина».

А який же ювілей без святкового торта?

Із словами подяки вступили представники батьківського комітету Кирилюк П. та Сидорук К., які вручили святковий торт. А задути свічки на ньому випала честь найстаршим випускникам Раханському А. В. та мартинюку Б. та наймолодшим учням школи.

Дійство завершилося у шкільній їдальні фуршетом.

Адміністрація школи, педагогічний та учнівський колектив, висловлює щиру подяку спонсорам та меценатам, які допомогли в проведенні ювілею: Сілко Р., Сілко Н., Плужник М. А, Омельяновському?., Цуркану О. І., Добровольському Г.

«Шкільних ми друзів будем пам’ятати і вчителів, хто нам давав знання, вони для нас, як рідні батько й мати, а школа – храм освіти навчання!» ( В І Криницький )

Переглядів: 104 | Додав: valya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0