Головна » 2017 » Лютий » 16 » Вітаємо наших переможців!
15:50
Вітаємо наших переможців!

Ну що б, здавалося, слова...
Слова та голос − більш нічого.
А серце б’ється − ожива,
Як їх почує!..

Слова та голос Тараса Шевченка до цього часу звучать на всю Україну і весь світ, наповнюючи мільйони сердець відданістю й любов’ю до рідної землі.

Із метою вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря, виявлення обдарованої молоді й підвищення рівня мовної освіти, уже всьоме в Україні та за її межами відбувається Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Протягом 2016-2017 навчального року до цього заходу долучилися 40 620 учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та студентів вищої школи Черкащини.

4 лютого відбувся фінальний конкурсний етап, у якому взяли участь 38 юних талантів, які володіють літературними вміннями і мають високий рівень знань у царині рідного слова, а також учителі, викладачі, методисти, батьки, регіональні ЗМІ.

Організатори конкурсу гідно оцінили досягнення творчої молоді та її наставників − усі фіналісти отримали дипломи й цінні подарунки, а вчителі – подяки.

Учениця 7-А класу Суворова Валерія під керівництвом Бортник Валентини Олександрівни достойно підготувалася і зайняла почесне ІІ місце. Ми вітаємо Валерію та Валентину Олександрівну з перемогою та бажаємо твочого натхнення  і руху вперед!

Цього ж дня роботи учнів і студентів були відправлені в Київ для перевірки членами журі ІV (фінального) етапу конкурсу.

 

 
Переглядів: 94 | Додав: valya | Теги: переможці, всеукраїнський конкурс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar