Головна » 2018 » Січень » 25 » Україна є, була і буде!
15:56
Україна є, була і буде!

22 січня 1919 року на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

Цей день ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Такий статус ця дата отримала в 1999 р., відповідно до указу Президента Леоніда Кучми, а 2011 р. Президент Віктор Янукович змінив назву цього свята на День Соборності і свободи України.

З нагоди цього свята у нашій школі був проведений захід для учнів 5-6 класів під гаслом «Україна є, була і буде».

Учні познайомились з історією виникнення цього свята та шляхи до воз’єднання ЗУНР і УНР. Прийняли участь у вікторині , в ході якої пригадали українські символи та важливі дати. Слухали патріотичні вірші, які декламували члени гуртка «Виразного читання».

Також на святі звучала «Легенда про пісню» у виконанні вокального гуртка. А на завершення гуртківці хореографічної студії «Весна» подарували чудовий патріотичний танець.

Маю надію, що підростаюче покоління незалежної України буде свідоме того, що територіальна цілісність нашої держави, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, повинна навіки залишатися непорушною.

Педагог - організатор Вихватнюк Оксана Петрівна.

Переглядів: 60 | Додав: valya | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar