Головна » 2017 » Грудень » 14 » Учителі -  словесники навчаються
14:20
Учителі -  словесники навчаються

  Освітня реформа вимагає від педагогів нових знань, креативного мислення,нетрадиційних форм роботи.
      Адже основне завдання сучасного вчителя не тільки дати учням певну суму знань, а створити умови для розвитку конкурентноспроможної  особистості.
     Тому сьогоднішнім учителям доводиться не тільки вчити, а й учитися самим.
      Згідно плану роботи райметодкабінету у Христинівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 імені О.Є.Корнійчука нещодавно проводився районний семінар учителів української мови та літератури на тему «Розвиток ключових компетентностей учнів на уроках української мови та літератури шляхом  підвищення якості освітніх послуг».
     Створення позитивного святкового настрою – одна з умов проведення таких семінарів.
     Яскравим прикладом любові до України, поваги до її символіки став флешмоб «З Україною в серці, який підготували учні школи ( керівники Прокопенко М.В., Вихватнюк О.П.).
     А учительський ансамбль «Любава» (керівник Лизун Н.М.) подарував учасникам хвилини задоволення виконаними піснями.
    Із вступним словом звернулася до вчителів методист райметодкабінету Нерушак О.В.
    Директор школи Трясучкіна Л.О. познайомила з особливостями навчально – виховного процесу, підкресливши, що школа спеціалізується на вивченні іноземних мов.
    А далі учителі – словесники поділилися досвідом роботи з розвитку в учнів компетентностей, передбачених Концепцією нової української школи. Майстер – класи проводили старші учителі Віхарєва Л.В., Грабовенко Н.М., Нестеренко Н.В.
   Грабовенко Н.М. переконана, що для того, щоб людина вчилася впродовж життя, необхідно ще в ранньому шкільному віці підтримувати потяг до знань.
   Презентувавши урок «В гостях у дядечка Апострофа» з використанням проблемно – пошукового методу навчання, учителька створює на уроці атмосферу успіху та впевненості у засвоєнні нового матеріалу.

 

Переглядів: 57 | Додав: valya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar