Головна » 2017 » Квітень » 24 » Оголошується набір до 1-го класу!
12:05
Оголошується набір до 1-го класу!

Шановні батьки! Оголошується набір учнів до 1-го класу.

Згідно Закону України "Про загальну середню освіту", Положення про загальноосвітній навчальний заклад, Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл, зареєстрованої Міністерством юстиції України 04.07.2003 року №547/7868, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 року №389, та на підставі Статуту школи (п.2.5) дітей зараховують учнями Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.Є. Корнійчука Христинівської районої ради Черкаської області за правилами конкурсного прийому.
Випробовування в рамках основного конкурсного приймання до 1-х класів проводяться в період з 1 червня до 30 червня.

Конкурсне приймання дітей, які вступають до 1-го класу школи, проводиться в присутності батьків або осіб, які їх замінюють.

Тривалість співбесіди не перевищує 30 хвилин.

Співбесіда включає виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності поглибленно вивчати іноземні мови, відповідно до спеціалізації школи.

Завдання складаються на основі матеріалів, запропонованих центрами практичної психології, з урахуванням державних вимог навчально-виховних програм дошкільного навчального закладу та погоджуються з відділом освіти Христинівської РДА.

Результати співбесіди оголошуються в день її проведення.

Перелік необхідних документів для зарахування до 1 класу:
1. Заява від батьків.
2. Медична картка дитини. 
3. Копія свідоцтва про народження дитини.
4. Документ, що підтверджує законне перебування батьків в Україні (Копія паспорту одного з батьків)

Переглядів: 51 | Додав: valya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar