Головна » 2016 » Грудень » 15 » Німецька мова і ми
15:10
Німецька мова і ми

Наприкінці осені, а саме з 21 по 25 листопада, проходив тиждень німецької мови в Христинівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 імені О.Є. Корнійчука. Він був присвячений вивченню німецької, як другої мови. Під час цього тижня були проведенні 3 відкритих уроки та  2 позакласних виховних заходи для учнів різних класів.

Тиждень німецької мови розпочався з виставки стінгазет. Учні 5-8 класів підготували інформацію про символіку, їжу, свята, відпочинок та традиції Німеччини. Відкриті уроки давали Білоброва Ольга Миколаївна, Журавка Віталій Олегович та Журавка Євгенія Олександрівна. Кожен урок був проведений на високому рівні та показав, що учні володіють мовою на високому рівні та охоче вивчають новий матеріал.

Виховні заходи проходили на одному подиху.  Адже вони були присвячені нашим любим учням середньої та старшої шкіл. П'ятикласникам був присвячений захід " Знавці німецької мови. Подорож Німеччиною". На котрому учні старших класів розповідали головні факти про Німеччину. Наприкінці цього заходу, учням була проведена вікторина та кожен клас був відзначений грамотою за активне вивчення німецької мови. 

Для старшокласників був проведений захід на тему "З Німеччини, з любов'ю"  . На якому учні були розділені на дві команди , а саме хлопці і дівчата. В цих командах були учні 9-А та 10 - А класів. Вони показали себе освіченими, активними та старанними. 

Тиждень німецької мови проводиться щорічно, задля того щоб вмотивувати учнів вивчати другу мову так само активно, як і першу. Адже беручи активну участь у проведенні , вчителі та учні стають  однією командою з єдиною метою. Завдяки проведенню тижнів німецької та англійської мов, учні занурюються в традиційну атмосферу та досягають успіху у вивченні.

Учитель німецької та англійської мови Євгенія Олександрівна Журавкаа .

Переглядів: 49 | Додав: valya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar