Головна » 2017 » Травень » 26 » Не старіють душею ветерани !
17:10
Не старіють душею ветерани !

Не старіють душею ветерани !

Уже чимало відлетіло у вічність років, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир, довгоочікуваний, вистражданий,здобутий найвищою ціною людських життів.

Дорогою ціною дісталась нам Перемога. Країна втратила мільйони кращих синів і доньок. Не згасає наша пам’ять…Кожен з нас і сьогодні поділяє думку, втілену в словах: « Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

Героїзм, який проявили учасники Другої світової війни - це приклад мужності для підростаючого покоління. Про ветеранів, тих, хто захистив наше майбутнє, не забувають і учні нашої школи. Адже ці люди гідні того, щоб про них і їхній ратний подвиг пам’ятали щодня, не залишали наодинці з проблемами.

На зустріч з сивочолим ветераном Сансевичем Ерастом Івановичем, 1920 р.н. завітали учні 3-Б класу (класовод Макушок Л.Е.) Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.. № 1 ім.О.Є.Корнійчука.

Про життєву історію Ераста Івановича можна написати не один нарис. З великою допитливістю та цікавістю учні слухали спогади про юність, обпалену війною, про тяжкий фронтовий шлях. Він є учасником бойових дій в Севастополі, Білорусії, Польщі, захищав рідну Христинівку, Умань.

Ераст Іванович ще підлітком опинився в самому пеклі війни. Напевно, тільки людина, яка бачила війну дитячими очима, може розповісти сучасним дітям про те, що таке війна з її жахами, страхом, загибеллю людей. Учнів цікавили найменші деталі історій, вони з запалом ставили все нові й нові запитання.

В кінці зустрічі на учнів чекали солодощі та гостинці від ветерана, а також дороговказ : « Навчайтеся та ростіть справжніми патріотами своєї держави. Куди б вас не закинула доля, де б ви не жили – завжди пам’ятайте, що за вами стоять Україна, рідне місто, школа, діди-прадіди.»

Зустріч у дружньому колі залишила по собі приємні враження та щирі емоції.

О.Бровченко,

педагог-організатор.

Переглядів: 68 | Додав: valya | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar