Головна » 2017 » Квітень » 14 » Ми за чисту екологію!
10:58
Ми за чисту екологію!

13 квітня 2017 року в Христинівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1, розпочалась акція під назвою "ЕкоЛайф". Вона буде проходити на протязі тижня, та дасть змогу учням школи зробити вагомий внесок в покращення екологічного стану Христинівщини.

Головною метою даної акції є направлення учнів на захист навколишнього середовища рідного краю, шляхом сортування сміття. Так як, наше місто переживає не найкращі часи. Як учні, так і вчителі добре розуміють проблеми нашого міста. Тому команда всеукраїнського конкурсу Відкривай Україну , яка є організатором даної акції, має тематичну назву "ЕкоЛайф". Кожен учасник доклав максимум зусиль для реалізації проекту, спочатку на шкільному рівні, а потім і на міському. Наша команда обрала вірний напрямок у сортуванні таких видів сміття ,як: макулатура, пластик, пластикові кришечки, поліетиленові пакети та батарейки. По закінченню акції, команда "ЕкоЛайф" за зібрані кошти планує встановити спеціальні баки для сортування сміття на території школи та міста.

Від самого початку учні з першого по одинадцятий клас взяли активну участь в акції. Напередодні, учасники команди "ЕкоЛайф" проводили неодноразові інформаційні хвилинки, для того щоб зацікавити учнів та налаштувати їх на новий стиль життя. На кожен клас було роздано знак переробки для того щоб учні підтримали акцію та наклеїли їх на своїх баках для сміття. Для мотивації учнів було обрано маленьку нагороду у вигляді грамоти та солодкого призу для найактивнішого класу. Чому саме класу? Відповідь проста. Екологічна акція проводиться не лише для того щоб покращити навколишнє середовище, а й для того щоб зблизити учнів, рідних та знайомих. Адже ніщо так не зближує, як єдина ціль.

Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 відома також Екоспа проектом "Розвиток екологічної свідомості у громаді". Який розпочався з літнього англомовного табору у 2016 році та триває по теперішній час. У цьому проекту беруть участь 10 вчителів (іноземної мови та біології) та 20 учнів (7-10 класи). Все це відбувається під керівництвом волонтера з корпусу миру Кетрін Нієрман. Учні та вчителі зробили вагомий крок у поширені екологічної моди серед жителів міста. Так як учні допомагають людям похилого віку з роботою на подвір'ї, прибирають місцеву та шкільну територію. Для того щоб допомогти птахам, учні виготовили шпаківні. На весняних канікулах вчителі створили команду, яка розробила та висадила шкільні клумби для створення неймовірно квітучої атмосфери на території рідної школи.

Наша школа не витрачає жодної хвилини дарма. Ми націлюємо не лише учнів, а і батьків на підтримання екологічної спрямованості. Для всіх хто відвідує нашу школу проводиться поширення інформації на екотематику (плакати,флаєри, відеоролики), що дає змогу отримати підтримку та схвалення від людей всіх вікових категорій. На майбутнє, ми маємо великі плани на зміни нашого невеликого але дуже затишного міста. І ми віримо, що все в наших руках.

З повагою, команда "ЕкоЛайф"

Переглядів: 41 | Додав: valya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar