Головна » 2017 » Червень » 16 » Англомовний табір
11:58
Англомовний табір

З 1 по 16 червня 2017 року в Христинівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 імені О. Є. Корнійчука проходив літній англомовний табір. Головною метою якого було покращити знання дітей з англійської мови, заохотити вивчати та розмовляти іноземною мовою і, звичайно, розширити культурний кругозір кожного учня.

Під час табору учні були розділені на три команди: п'яті класи під керівництвом Журавки Є.О., шості класи під керівництвом Слободянюк Л.Ю. та сьомі класи, під керівництвом Журавки В.О. Щодня учні відвідували заняття, котрі проводили вчителі іноземних мов. Навчальні уроки з англійської мови проводила Доленко О.А., вироби руками (або крафт) завідували та допомагали дітям Гайн А.С. та Яковенко М.О., читання та ігри проводили Данилевська Г.Я. та Габрид К.І. . Директором табору була Савчук О.З, та під час відрядження Данилевська Г.Я.. Завдяки активній співпраці Недопьокіної Т.М. з Корпусом миру ,вже півтори роки в Христинівській спеціалізованій школі працює волонтер Кетрін Нієрман. Вона придала колориту та натхнення під час літнього англомовного табору.

Табір мав успіх серед дітей та вчителів, так як всі отримали задоволення від щоденних тематик та підручних матеріалів. Завдяки волонтерській допомозі , яку отримали вчителі та діти, запланований режим та ритм був дотриманий. Окремо хочемо подякувати всією кафедрою іноземних мов за надані матеріали- Кетрін Нієрман та Церкві Св. Джона Лютерана в Стерлінгі, Небраска (St. John Lutheran Church, Sterling, Nebraska). Також мати Кетрін , Джейн Харм, котра неодноразово передавала підручні матеріали не лише для табору,а й для конкурсів і змагань. Завдяки активній підтримці батьків, учні отримали можливість відвідувати щодення заняття та навчитись новому. Під час навчального року, Смежко Ігор Петрович подарував вчителям іноземних мов принтер для друку матеріалів для методичних об'єднань , поурочних матеріалів та документації.

Наприкінці англомовного табору, був проведений концерт, на якому учні презентували роботу з волонтером, командну роботу та були відзначенні дипломами. Учні отримали масу задоволення та з нетерпінням чекатимуть табору наступного року.

Як висновок, потрібно відзначити те, що вчителі і діти стали однією командою. Кожен хто відвідував табір, взяв з нього по максимуму. Кожна дитина була відзначена та проявила себе як найкраще. На наступний рік, по проханням батьків та дітей, буде збільшено кількість команд , адже цього року, не всі бажаючі змогли взяти участь, по причині обмеженої кількості місць. Літній англомовний табір - можливість приєднатись до всесвітньої культури, розвиватись, спілкуватись з однолітками та вчителями, отримувати заряд та натхнення на все літо і весь наступний навчальний рік.

Є.О. Журавка, вчитель англійської та німецької мови.

Переглядів: 84 | Додав: valya | Теги: англомовний табір 2017, літо, волонтер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar